ESHOP ESO-BRÁNY JE VE VÝSTAVBĚ

Dvoukřídlá brána - prodej kompletního setu brány pro instalaci svépomocí

Dvoukřídlé brány, nebo také křídlové brány mají výhodu v tom, že jejich konstrukce je velmi jednoduchá, jejich pohon může být instalovaný pod zemí, nezabírají tolik místa, protože nikam nezajíždějí a nabízí více tvarových možností.

Těleso dvoukřídlé brány se skládá ze dvou jednotlivých křídel, pantů a výplně brány. Konstrukce nemusí být tolik masivní jako u posuvných bran.

Samonosné posuvné brány nabízíme v několika provedeních

Povrchové úpravy nabízíme jak ve variantě žárové zinkování tak několik odstínů komaxitové barvy. Pokud je brána nalakovaná barvou, je tato barva aplikovaná vždy na pozinkovaný podklad.

Dále nabízíme také několik možností výplní pro křídlové brány. Jako jedni z mála umíme vkusně a hlavně správně zabudovat také výplň z tahokovu, dále nabízíme standardní výplně z dřevěných plotovek, dále z inovovaných WPC plotovek s delší životností, je možné také brány vyplnit kovovými jekly, a nebo logem či nápisem vyřezaným na laserovém plotru.

Jaké jsou výhody jednotlivých výplní posuvných bran? 

Tahokov

Moderní a často žádaná výplň z plechu, který je pravidelně děrovaný strojem pomocí speciálních břitů. Provedení a velikost ok resp. děr určují průhlednost tahokovu. Posuvná brána s výplní z tahokovu se hodí k novým rodinným domům, často v provedení čistý pozink.

2D či 3D plotové dílce 

Drátěné plotové dílce dobře navážou na oplocení pozemku z plotových dílců. Brána tak dobře splyne s plotem a navíc její těleso může být velmi lehké, protože plotové dílce jsou ze všech výplní ty nejlehčí a nezatěžují tak svou hmotností těleso brány.

WPC plotovky

Moderní materiál, který se skládá z dřeva a umělého pojiva. Vytváří přirozený vzhled dřeva a zároveň omezuje jeho nevýhody. WPC plotovky jsou barevně i tvarově stálé, nenatírají se, neplesniví a jsou odolné proti UV záření.

Plotovky

Klasické dřevěné plotovky, které dodáváme bez povrchové úpravy

Ocelové jekly 

Výplň z ocelových jeklů je často využívána při potřebě navázat na konkrétní styl oplocení pozemku. K dispozici je jak výplň ze čtvercových, tak z obdélníkových jeklů. 

 

Pohony pro brány Vám také rádi dodáme, jedná se o italské pohony bran Roger, dále je možnost instalovat křídlové brány i bez pohonu např. pro méně frekventované vjezdy u chat, či chalup. 

Brány nabízíme také s kompletní instalací a hlavně pozdějším servisem, možná je také výroba brány a vstupní či zahradní branky na míru.