ESHOP ESO-BRÁNY JE VE VÝSTAVBĚ
1 položek celkem

Posuvná brána po kolejnici s celkovou výškou 125 cm pro šířku vjezdu 350 cm, včetně opěrných pojezdových koleček a opěrného i dojezdového sloupku. Výplň z antracitových WPC...

Kód: 45

Posuvná brána na kolejničce - prodej kompletního setu brány pro instalaci svépomocí

Posuvné brány na kolejničce mají výhodu v tom, že se pohybují po malé kolejničce, která je přišroubovaná resp. přibetonovaná k zemi. Není tedy potřeba budovat tak velký základ jako o samonosné brány, těleso brány nemusí být tak masivní, protože není tolik zatěžováno ohybem jako u samonosné brány a těleso posuvné brány po kolejnici je také o něco málo kratší než v případě samonosných posuvných bran.

Posuvná brána po kolejnici má kratší konstrukci díky zakončení, kde nepotřebuje tak dlouhou "technologickou část", protože není závislá na 2 vozících na krajích betonového základu jako samonosná posuvná brána, která musí být cca o 2 m delší než je šířka průjezdu. Posuvnou bránu po kolejnici je možné ji zhotovit také ve skládacím - teleskopickém provedení. To v případě, že nemáte volný prostor kam by brána zajížděla, toto provedení není u samonosné posuvné brány reálné.

Povrchové úpravy nabízíme jak ve variantě žárové zinkování tak několik odstínů komaxitové barvy. Pokud je brána nalakovaná barvou, je tato barva aplikovaná vždy na pozinkovaný podklad.

Dále nabízíme také několik možností výplní pro tyto posuvné brány. Jako jedni z mála umíme vkusně a hlavně správně zabudovat také výplň z tahokovu, dále nabízíme standardní výplně z dřevěných plotovek, dále z inovovaných WPC plotovek s delší životností, dále je možné také brány vyplnit kovovými jekly, a nebo logem či nápisem vyřezaným na laserovém plotru.

Jaké jsou výhody jednotlivých výplní posuvných bran? 

Tahokov

Moderní a často žádaná výplň z plechu, který je pravidelně děrovaný strojem pomocí speciálních břitů. Provedení a velikost ok resp. děr určují průhlednost tahokovu. Posuvná brána s výplní z tahokovu se hodí k novým rodinným domům, často v provedení čistý pozink.

2D či 3D plotové dílce 

Drátěné plotové dílce dobře navážou na oplocení pozemku z plotových dílců. Brána tak dobře splyne s plotem a navíc její těleso může být velmi lehké, protože plotové dílce jsou ze všech výplní ty nejlehčí a nezatěžují tak svou hmotností těleso brány.

WPC plotovky

Moderní materiál, který se skládá z dřeva a umělého pojiva. Vytváří přirozený vzhled dřeva a zároveň omezuje jeho nevýhody. WPC plotovky jsou barevně i tvarově stálé, nenatírají se, neplesniví a jsou odolné proti UV záření.

Plotovky

Klasické dřevěné plotovky, které dodáváme bez povrchové úpravy

Ocelové jekly 

Výplň z ocelových jeklů je často využívána při potřebě navázat na konkrétní styl oplocení pozemku. K dispozici je jak výplň ze čtvercových, tak z obdélníkových jeklů. 

 

Pohony pro brány Vám také rádi dodáme, jedná se o italské pohony bran Roger, dále je možnost instalovat posuvné brány i bez pohonu např. pro méně frekventované vjezdy u chat, či chalup. 

Brány nabízíme také s kompletní instalací a hlavně pozdějším servisem, možná je také výroba posuvné brány a vstupní či zahradní branky na míru.