ESHOP ESO-BRÁNY JE VE VÝSTAVBĚ

Posuvná brána po kolejnici s výškou 125 cm pro šířku vjezdu 3,5 m

Kód: 45
Skladem

Posuvná brána po kolejnici s celkovou výškou 125 cm pro šířku vjezdu 350 cm, včetně opěrných pojezdových koleček a opěrného i dojezdového sloupku. Výplň z antracitových WPC plotovek. Konstrukce posuvné brány s pojezdovými kolečky a kolejnicí, brána tedy jezdí po kolejnici, která je umístěna zemi. Kompletní příslušenství pro instalaci k dispozici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samonosná posuvná brána pozinkovaná - celková výška 125 cm, pro šířku vjezdu 350 cm, výplň WPC plotovky antracit

Samonosná posuvná brána s finální povrchovou úpravou žárovým pozinkováním, výplň provedená z WPC plotovek antracitové barvy s rozestupem ... cm. Konstrukce  posuvné brány s pojezdovými kolečky a kolejnicí, brána tedy jezdí po kolejnici zemi. V balení jsou 2 sloupky - jeden jako dorazový, druhý jako opěrný, proti vyvrácení. Dále je v balení kolejnice pro instalaci na zem pro pojezd brány a pár opěrných koleček včetně držáků pro nainstalování na opěrný sloupek.

Celková šířka brány je 370 cm, další příslušenství nutné pro kompletní instalaci brány je k dispozici níže:

  • Pojezdové vozíky 2x
  • Dojezdová kapsa spodní
  • Dojezdová kapsa horní 
  • Pohon pro posuvnou bránu - set včetně elektromotoru-pohonu, majáku, ovladačů, 
  • bezpečnostní fotobuňky kabelové nebo s odrazkou
  • Ozubený hřeben - délka hřebenů pro 350 cm vjezd je 450 cm

Návod na instalaci tohoto typu brány je k dispozici zde od nás ZDARMA.

 Co to znamená, že posuvná brána je upravena žárovým zinkováním? 

Každý kov při vystavení vnějším vlivům koroduje - rezne. Tomu se samozřejmě snažíme zabránit, a protože chceme udržet vzhled i tvar kovového výrobku - v našem případě posuvné samonosné brány, tak je potřeba provést povrchovou úpravu konstrukčního materiálu. My nabízíme 2 druhy povrchových úprav a to žárovým zinkováním, nebo vypalovanou barvou. 

Žárové zinkování je proces, kdy se celé těleso posuvné brány(bez výplně) ponoří do lázně s roztaveným zinkem. Roztavený zinek na tělese brány ulpí a díky tomu je brána ochráněná proti korozi, protože zinek v běžném prostředí nekoroduje.

Další alternativou povrchové úpravy tělesa brány je lakování. Jedná se o speciální práškové lakování, kdy po nalakování se celé těleso posuvné brány vloží do pece, kde se barva vypálí a díky tomu velmi dobře přilne na kov. Procesu přilnutí barvy na kov se sice říká vypalování, ale to neznamená, že by barva měla být nějak ohořelá, nebo jinak nevzhledná. Barva i s bránou se v peci prostě zahřeje na teplotu okolo 100°C a barva dostane ten správný lesk a odolnost jak proti slunci, tak proti mechanickému poškození. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení