ESHOP ESO-BRÁNY JE VE VÝSTAVBĚ

Posuvná brána po kolejnici s výškou 125 cm pro šířku vjezdu 3,5 m

Kód: 45
Skladem

Posuvná brána po kolejnici s celkovou výškou 125 cm pro šířku vjezdu 350 cm, včetně opěrných pojezdových koleček a opěrného i dojezdového sloupku. Výplň z antracitových WPC plotovek. Konstrukce posuvné brány s pojezdovými kolečky a kolejnicí, brána tedy jezdí po kolejnici, která je umístěna zemi. Kompletní příslušenství pro instalaci k dispozici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samonosná posuvná brána pozinkovaná - celková výška 125 cm, pro šířku vjezdu 350 cm, výplň WPC plotovky antracit

Samonosná posuvná brána s finální povrchovou úpravou žárovým pozinkováním, výplň provedená z WPC plotovek antracitové barvy s rozestupem ... cm. Konstrukce  posuvné brány s pojezdovými kolečky a kolejnicí, brána tedy jezdí po kolejnici zemi. V balení jsou 2 sloupky - jeden jako dorazový, druhý jako opěrný, proti vyvrácení. Dále je v balení kolejnice pro instalaci na zem pro pojezd brány a pár opěrných koleček včetně držáků pro nainstalování na opěrný sloupek.

Celková šířka brány je 370 cm, další příslušenství nutné pro kompletní instalaci brány je k dispozici níže:

  • Pojezdové vozíky 2x
  • Dojezdová kapsa spodní
  • Dojezdová kapsa horní 
  • Pohon pro posuvnou bránu - set včetně elektromotoru-pohonu, majáku, ovladačů, 
  • bezpečnostní fotobuňky kabelové nebo s odrazkou
  • Ozubený hřeben - délka hřebenů pro 350 cm vjezd je 450 cm

Návod na instalaci tohoto typu brány je k dispozici zde od nás ZDARMA.

 Co to znamená, že posuvná brána je upravena žárovým zinkováním? 

Každý kov při vystavení vnějším vlivům koroduje - rezne. Tomu se samozřejmě snažíme zabránit, a protože chceme udržet vzhled i tvar kovového výrobku - v našem případě posuvné samonosné brány, tak je potřeba provést povrchovou úpravu konstrukčního materiálu. My nabízíme 2 druhy povrchových úprav a to žárovým zinkováním, nebo vypalovanou barvou. 

Žárové zinkování je proces, kdy se celé těleso posuvné brány(bez výplně) ponoří do lázně s roztaveným zinkem. Roztavený zinek na tělese brány ulpí a díky tomu je brána ochráněná proti korozi, protože zinek v běžném prostředí nekoroduje.

Další alternativou povrchové úpravy tělesa brány je lakování. Jedná se o speciální práškové lakování, kdy po nalakování se celé těleso posuvné brány vloží do pece, kde se barva vypálí a díky tomu velmi dobře přilne na kov. Procesu přilnutí barvy na kov se sice říká vypalování, ale to neznamená, že by barva měla být nějak ohořelá, nebo jinak nevzhledná. Barva i s bránou se v peci prostě zahřeje na teplotu okolo 100°C a barva dostane ten správný lesk a odolnost jak proti slunci, tak proti mechanickému poškození.